Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 - relacja

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022..

Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się w dwóch grupach . Najpierw klasy 4-8 a potem 0-3. Uczniowie wyróżnieni odebrali swoje świadectwa z rąk Pana Dyrektora.Nagrodzono również najlepszych sportowców i absolwentów z najwyższymi średnimi ocen.Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją i w budynku

O godzinie 12.00 w naszej szkole, odbyła się uroczystość Miejskiego Zakończenia Roku Szkolnego z władzami miasta i dyrektorami szkół szczecineckich. Pan Burmistrz wręczył nagrody dla uczniów z najwyższymi średnimi ocen, życząc sukcesów w dalszej edukacji.

W części artystycznej uczniowie zaprezentowali swoje talenty. Duże wrażenie zrobili uczniowie klas Oddziału Mistrzostwa Sportowego podczas pokazu swoich umiejętności z piłką.

Życzymy naszym uczniom udanych i bezpiecznych wakacji. Wspaniałych i mądrych doświadczeń, poznania nowych miejsc i ciekawych ludzi. Podróży, które kształcą i uczą, a przy tym odpoczynku i fajnej zabawy. Do zobaczenia we wrześniu.

Może być zdjęciem przedstawiającym 16 osób i ludzie stoją