Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

I miejsce w województwie  -  klasa V OMS bezkonkurencyjna.

Drugi raz z rzędu jesteśmy Mistrzami Województwa i wygrywamy prestiżowy turniej.  OMS SP5 jedzie na Mistrzostwa Polski.

11 maja drużyna naszych młodych piłkarzy zaliczyła  znakomity występ na Mistrzostwach Województwa turnieju  Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Nasza drużyna była bezkonkurencyjna i zajęła I miejsce, zdobyliśmy też nagrodę indywidulaną tzw. MVP dla najlepszego zawodnika turnieju, którym został Filip Radzyński. Oddział Mistrzostwa Sportowego jako zwycięzca rozgrywek wojewódzkich, będzie reprezentować województwo zachodniopomorskie w Warszawie w dniach 14-16.06.2023 r  na nieoficjalnych Mistrzostwach Polski w piłce nożnej chłopców w kategorii U-12. S. Nasi młodzi piłkarze jadą do Warszawy by  walczyć o jak najlepszy wynik sportowy, chcąc zrealizować swoje sportowe marzenie. Finał tych rozgrywek odbędzie się na Stadionie Narodowym w dniu 16.06.2023 r. w godzinach porannych z transmisją live w Polsat Sport i profesjonalnym komentarzem.  Trzymamy kciuki za sukces OMS SP5 i  życzmy dalszych sukcesów. Jednocześnie gratulujemy naszym zawodnikom i opiekunowi p. M. Boderkowi.

Rozmowa z trenerem M.Boderkiem link: Michał Boderek: „Do Warszawy na wycieczkę nie jedziemy” (szczecinek.com)