Z podwórka na stadion

Chłopcy z OMS wygrywają turniej Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku w Szczecinku! Drużyna była złożona z uczniów klasy V OMS.

Nasza ekipa pokazała się z najlepszej strony na boisku, chłopcy byli świetni, a dobra gra zaowocowała wygraniem finału wojewódzkiego. Nagrodą za I miejsce jest awans na etap ogólnopolski i wyjazd na turniej do Warszawy.

Drużyna Oddziału Mistrzostwa Sportowego SP nr 5 przeszła przez turniej jak burza, nie przegrywając żadnego meczu i stanęła na najwyższym stopniu podium. Ponadto nasi zawodnicy zgarnęli także wyróżnienia indywidualne. Borys Bena został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, a Dominik Stępień został królem strzelców (zdobył w 6 meczach 19 bramek!).

Brawa należą się nie tylko chłopcom, ale wszystkim osobom które dokładają cegiełki do naszej pracy. Miasto Szczecinek, SP nr 5, OMS, AP Szczecinek, OSiR, dyrektor SP, nauczyciele i trenerzy, rodzice, sponsorzy, sympatycy i przyjaciele. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!

Chłopcy wraz z trenerami szykują się już na wyjazd do Warszawy i obiecują pokazać kawał dobrego futbolu oraz walkę o najwyższe cele! Finały odbędą się w dniach 12-14 czerwca w Warszawie.