Turniej gier i zabaw ruchowych

Dzisiaj tj.14.04.2023 w hali sportowej przy ul. Jasnej w Szczecinku odbył się turniej gier i zabaw ruchowych dla uczniów klas drugich o Puchar Prezesa Firmy ANIMUS. Organizatorem turnieju byli Klub Basket Szczecinek , OSiR Szczecinek oraz szczecinecki SAPiK. W turnieju wzięły udział dwunastoosobowe zespoły ze wszystkich szczecineckich szkół podstawowych. Emocji nie było końca. Dzieciaki konkurowały wspaniale a po zakończonych zmaganiach wszystkie otrzymały złote medale , dyplomy. karnety do kina na wybrany przez siebie film , nagrody rzeczowe w formie gadżetów a pierwsze trzy szkoły puchary. Miło mi poinformować ,że reprezentacja Naszej szkoły uplasowała się na drugim miejscu o włos ustępując uczniom ze Szkoły Podstawowej nr6 w Szczecinku. A oto skład Naszej  srebrnej  drużyny : Klasa 2A Leon Graczkowski, Ksawery Stasik. Klasa 2C Emilka Buczyńska, Klaudia Paszkiewicz.
Klasa 2D. Julia Bukowska, Aleksandra Tutus, Oskar Stępień, Filip Łuczak, Jakub Lewandowski, Gabryś Wesołowski, Miłosz Czajka, Hania Polasik. Gratulujemy.

Opiekun Robert-Marek Fabiszak