Piernikowy konkurs

14 grudnia reprezentacje klas VIII naszej szkoły wzięły udział w międzyszkolnym konkursie Pierniki i inne świąteczne tradycje organizowanym przez Zespół Szkół nr 6 w Szczecinku.
Uczestnicy musieli wykazać się znajomością przypraw stosowanych podczas przygotowania świątecznych dań oraz orientacją w bożonarodzeniowych zwyczajach. Uczniowie zdobili lukrem królewskim pierniki i wykonywali świąteczny stroik. Wszystko to w miłej  atmosferze, do dźwięków kolęd.
Konkurs wprowadził wszystkich uczestników w świąteczny nastrój, który polepszył się jeszcze po ogłoszeniu wyników. Reprezentacja klasy VIIIb zajęła III miejsce.
Serdecznie dziękujemy organizatorom konkursu za zaproszenie, a nagrodzonym GRATULUJEMY.
                 Marzena Szczerbińska