OMS SP nr 5 jest MISTRZEM POLSKI!

Panie i Panowie - OMS SP nr 5 jest MISTRZEM POLSKI! ⚽️❤️????

Ostatnie 4 dni spędziliśmy w Głuchołazach na finałach ogólnopolskich igrzysk dzieci w piłce nożnej. ⚽️⚽️⚽️

Jak poszło? Rewelacyjnie! Zajęliśmy pierwsze miejsce, wracamy ze złotymi medalami i tytułem mistrza Polski! ????

Rozegraliśmy 8 meczów i 8 z nich wygraliśmy. Zgarnęliśmy komplet punktów. Łatwo nie było i kilka spotkań to była walka na niesamowicie wysokim poziomie, ale podołaliśmy każdemu wyzwaniu jakie na nas czekało. ????????????

Ponadto królem strzelców turnieju z 18 bramkami na koncie został nasz zawodnik Dominik Stępień! ????

Co więcej niesamowitym i wartym podkreślenia faktem jest to, że każdy z 12 naszych zawodników zdobył przynajmniej jednego gola na tych mistrzostwach!! Drużyna jak się patrzy! ????

Zmierzyliśmy się z drużynami z Gniewina, Jastrzębia, Opola, Ełku, Warszawy, Tarnowa, Zambrowa i Dęblina. Było bardzo dużo świetnego grania! ????