Mistrzowie województwa

Klasa 5 naszego Oddziału Mistrzostwa Sportowego to mistrzowie województwa w szkolnych Igrzyskach Dzieci w piłce nożnej!

Nasza drużyna, złożona z 12 chłopców z klasy V OMS zagrała w finale wojewódzkich zawodów szkolnych i zdobyła pierwsze miejsce! A wygrana na tym szczeblu oznacza awans na Mistrzostwa Polski. Będziemy więc reprezentować Szczecinek na zmaganiach ogólnopolskich.

Do turnieju przystąpiły 4 drużyny:

• SP nr 3 Myślibórz
  • SP nr 3 Choszczno
  • SP nr 4 Kołobrzeg
  • SP nr 5 Szczecinek

Nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce po bardzo zaciętych meczach. Graliśmy z chłopcami o rok starszymi, więc było bardzo ciężko. Jednak dziś zaliczyliśmy dwa zwycięstwa i stanęliśmy na najwyższym stopniu podium.

Kolejny sukces w ostatnim czasie, z którego bardzo się cieszymy. Pokazujemy, że nasza dobra praca przynosi efekty. A to dopiero początek, bo najważniejszy jest rozwój chłopców i to gdzie dojdą gdy już dorosną!

Dziękujemy wszystkim za wsparcie, pomoc, organizację i kibicowanie!