Konkurs „Zadymiony – mówimy NIE biernemu paleniu”

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny  w Szczecinku informuje, iż w dniu 14.12.2023r.  rozstrzygnięto powiatowy etap konkursu  „Zadymiony – mówimy NIE biernemu paleniu” .

Konkurs zorganizowany był w ramach Światowego Dnia Rzucania Palenia, skierowany do uczniów szkół podstawowych klas 4-6 na terenie województwa zachodniopomorskiego. Celem głównym konkursu było wzmocnienie świadomości uczestników konkursu w zakresie problematyki uzależnienia od tytoniu oraz szkodliwości biernego palenia. Zadanie konkursowe polegało  na wykonaniu pracy plastycznej techniką collage.
Do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinku wpłynęło 28 prac od uczniów klas 4-6  szkół podstawowych  naszego powiatu.

Komisja Konkursowa w składzie : Izabela Jadwiżyc, Joanna Filipowicz , Anna Bąk, Anna Bieniek i Magdalena Kęsiska - pracownicy PSSE w Szczecinku,  po wnikliwej analizie prac pod względem poprawności  merytorycznej, zgodność z regulaminem, tematyką konkursu i pomysłowością młodych autorów, wyłoniła 3 laureatów konkursu i przyznała 3 wyróżnienia za stworzenie tak wspaniałych dzieł plastycznych.

I miejsce : STANISŁAW NIEBÓJ SP nr 5 Szczecinek

II miejsce : HANNA SIERECHAN SP nr 6 Szczecinek

III miejsce: MAJA TKACZUK SP nr 5 Szczecinek

Wyróżnienie: SAMUEL CHORĄŻAK SP Juchowo, ADRIAN WIĄCEK SP nr 5 Szczecinek, BARTEK PIĄTKOWSKI SP nr 5 Szczecinek

Zgodnie z regulaminem konkursu, praca laureata  została przekazana do WSSE w Szczecinie do wojewódzkiego etapu konkursu.

Wszystkim laureatom, wyróżnionym jak także uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.