Feryjne fotografowanie

Ferie to czas odpoczynku od szkolnych obowiązków, a jednocześnie czas na rozwijanie pasji i zainteresowań. Jeżeli spędzasz czas aktywnie, z rodziną, to dodatkowo możesz sprawdzić się jako  artysta - fotograf albo artysta-plastyk.  Zapraszamy do udziału w konkursach.
1.KONKURS FOTOGRAFICZNY Moje ferie w obiektywie, to wojewódzki konkurs, którego organizatorem jest Zachodniopomorski Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie.
Konkurs skierowany do dzieci w wieku 5 - 13 lat. Polega na zrobieniu zdjęcia przedstawiającego aktywny wypoczynek  czasie ferii zimowych. Łatwe, prawda?
Regulamin Konkursu oraz niezbędne zgody w załączniku / pod linkiem
2.KONKURS PLASTYCZNY/FOTOGRAFICZNY Moje bezpieczne ferie na drodze 2022, którego organizatorem jest Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.
Konkurs skierowany do uczniów klas I-IV oraz z oddziału przedszkolnego.
Szczegóły  w linku

W załącznikach regulamin, formularz zgłosszeniowy i zgoda