EKONOMAT

15 marca 2022r. nasi uczniowie: Patryk Karawajski (VIII B), Szymon Butoka (VII B) oraz Hanna Butoka (VIII B) zakwalifikowani do ostatniego etapu, wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno - Ekonomicznym EKONOMAT, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Miastku. Patryk Karawajski  uzyskał 7 miejsce na 31 uczestników.
Celami konkursu było m.in. rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, promowanie osiągnięć uczniów oraz wykorzystanie wiedzy matematycznej w praktyce.
Pierwszy etap odbył się 14 grudnia 2021r. w naszej szkole. Wzięło w nim udział 13 uczniów z naszej szkoły. Do etapu II, który został przeprowadzony zdalnie, zakwalifikowało się 5 uczniów. Ostatni etap odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Miastku i dostało się na niego 3 uczniów z naszej szkoły. Wśród 31 uczestników z klas VII, VIII wprawdzie nie otrzymali tytułu laureatów, ale jesteśmy dumni, że godnie reprezentowali nas i naszą szkołę.